Dr Patrick Cohn, ekspert ds. Psychologii golfa i autor programu CD „Golfer’s Mental Edge”, The Mental Game of Golf i The Mental Art of Putting, uczy Amateur Aby Piłkarski Cup 22-24 Koszulka wyrzucić profesjonalnych golfistów, jak poprawić swoją mentalną grę w golfa.

Podczas sesji psychologii golfowej w tym tygodniu Mental Game of Golf Expert i autor The Mental Game of Golf, Dr Cohn, pomaga golfiskowi poprawić jego rutynę.

httpss: //media.libsyn.com/media/golfpsychology/golf_podcast132_practice_to_course.mp3

*Pobierz podcast Golf Psychology #132 (kliknij prawym przyciskiem myszy i „Zapisz jako” na komputerze)

Subskrybuj podcast golf psychologii za pośrednictwem iTunes

*Uzyskaj bezpłatny raport zaufania do golfa, aby ulepszyć swoje procedury przedhotowe.

*Dowiedz się więcej o programach psychologii golfa Dr. Cohna.

*Sprawdź program CD i skoroszyt CD i skoroszytu golfisty.

Naucz się sprawdzonych metod związanych z pewnością!

Czy cierpisz na wrażliwą samoocenę po nieudanych trafieniach, grając ze ścisłymi lub wysokimi oczekiwaniami, które podważają pewność siebie lub niemożność swobodnego gry i odrzucania kursu?

Jeśli cierpisz na brak skupienia, niskiej samooceny lub innych przeszkód w grze mentalnej na polu, nie możesz osiągnąć swojego prawdziwego potencjału golfa…

Wybrani golfiści nauczyli się, jak robić z najwyższym zaufaniem do konkurencji, dlatego opracowaliśmy skoroszyt mentalny i program CD golfisty, aby pomóc Ci to zrobić!

Program golfisty Mental Edge obejmuje 8 najlepszych sesji treningowych umysłowych, które robię z moimi osobistymi uczniami, aby pomóc im poprawić grę mentalną i poprawić spójność kursu.

Program golfisty Mental Edge obejmuje 8 płyt CD, które wzmacniają pewność, nagrywania audio MP3 i 8-sesjonalny skoroszyt golfisty Mental Edge.

Mentalna krawędź golfisty: 8-tygodniowy plan najwyższej pewności siebie

Co mówią uczniowie?
„Strona mentalna jest wszystkim w golfa – umiejętność zobaczenia strzału lub linii i zależności od tego, że możesz trafić ten strzał lub putt. Dr Cohn pomógł mi polegać na mojej grze i udarzeniu. ”
~ Frank Lickliter, PGA Tour, Nike Excursion zwycięzca

„Mój poziom pewności nigdy nie był wyższy! Nie mogę ci powiedzieć, jak wyraźnie mogłem myśleć podczas wszystkich czterech rund szkolenia. Podstawowy plan gry, który mi dałeś, naprawdę mnie skupił. Mój poziom pewności nigdy nie był wyższy podczas turnieju. Bez względu na to, jak duża presja była w stanie kontrolować swoje myśli i wykonać. Dziękuję dr Cohn! ”
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naucz się potężnych strategii zaufania do golfa!

Czy popełniasz jakieś „kosztowne” błędy w grze mentalnej podczas rutyny przedhotnej?

Sprawdź: 6 „kosztownych” błędów golfistów popełniają swoje przedostwo

Pobierz nasz bezpłatny raport zaufania do golfa!

Tutaj poznasz najlepsze metody gry mentalnej, którą musisz uwzględnić, 6 sposobów, w jakie Twoja rutyna mentalna się załamuje, dlaczego niezdecydowanie jest twoim najgorszym wrogiem w golfa i nie tylko!

6 „kosztownych” błędów golfiści popełniają przedostanotną rutyną

Co mówią klienci?

“Dr. Cohn, moja gra w golfa poprawiła się, biorąc pod uwagę, że po raz pierwszy Kawasaki Frontale Koszulka przybyłem na PeakSports.com! Dałeś mi wystarczająco dużo informacji, aby natychmiast poprawić! Następnie stając się subskrybentem szczytu. Dziękujemy za pomoc w poprawie mojej gry i przyjemności – nawet z dnia na dzień! Jesteś idealny! ”
~ Randall Estes

Zwiększ swoją samoocenę i skupiaj się na eksperckim coachingu gier mentalnych!

Instruktor mistrza gry mentalnej, dr Patrick Cohn, może pomóc ci pozbyć się problemów z grą mentalną z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub za pośrednictwem Skype, Facetime lub Telefone. Zadzwoń do nas bezpłatnie pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat różnych oferowanych przez Sevilla FC Koszulka nas programów coachingowych!

Co mówią nasi uczniowie?
“WOW!!! Co ja miałem tydzień. Byłem w stanie zrobić z pewnością siebie, która pozwoliła mojemu stylowi zabłysnąć – nie o wiele więcej wchodzące na arenę z wyglądem „jelenia w światłach” lub uczuciu. Przestałem oceniać siebie podczas występu i opuściłem arenę po tym, jak moje wzory czuję się, jakbym doświadczył dużo zabawy. bardzo dziękuję.”
~ Julia Dreyer, mistrz narodowy jeździec

Leave a Reply

Your email address will not be published.