Teraz, gdy Wielka Brytania Coronavirus Lockdown Kawasaki Frontale Koszulka złagodziła, wszystkie stadia sportowe, wydarzenie, sprzedaż detaliczna, komercyjna i usługi będą musiały dostarczyć rygorystyczne procedury sanitarne. Właśnie dlatego IRD Management West Ham United Koszulka nawiązało współpracę z wielokrotnie nagradzanym specjalistą ds. Produkcji i produkcji, aby pomóc miejscom sportowym w przejściu bez wysiłku w kierunku normalności.

Zarządzanie IRD jest pomysłem byłego napastnika Liverpoolu FC, Iana Rusha i urodzonego w Szkocji przedsiębiorcy, Roberta Duncana.

Sportowe pochodzenie Iana i zrozumienie, jak działa stadion piłkarski, wraz z obsługą Roba, umożliwiło im oba tworzenie wydajnych i skutecznych produktów, które oferują również możliwości marki, które mogą uzupełniać lub przekształcić miejsca wydarzeń, przestrzenie detaliczne lub biurowe.

Ian skomentował:

Oczywiście jako fan piłki nożnej nie mogę się doczekać, aż mecz wróci, ale musi to zrobić w najbezpieczniejszy możliwy sposób, dlatego Rob i ja połączyliśmy głowy, aby zobaczyć, co możemy zrobić, aby pomóc mojemu ukochanemu sportowi przyjść Wracając do „życia” szybko, ale o wiele, co ważne, dla wszystkich zaangażowanych.

Rob dodał:

W tym projekcie współpracowaliśmy z najlepszymi producentami w Wielkiej Brytanii. Covid-19 wywarł niszczycielski wpływ dla wszystkich. Wszyscy zostaliśmy dotknięci i dlatego jesteśmy misją dostarczania najlepszych opcji dezynfekcji ręcznej i dostępnych produktów do środków ochrony indywidualnej, aby umożliwić firmom dostosowanie się do nowych sposobów bezpieczeństwa klientów, co wskazuje, że mogą powrócić do usługi normalnej – tak szybko, jak to możliwe.

Wszystkie jednostki mają powlekaną proszkowo bazę z technologią przeciwdrobnoustrojową Steritouch

Kluczowe funkcje produktów obejmują:

Wszystkie jednostki są automatyczne, więc istnieje znacznie mniejsze ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego.

Wszystkie jednostki mają powlekaną proszkowo zasadę z technologią przeciwdrobnoustrojową Steritouch, która zapobiega wzrostowi bakterii, biofilmu, pleśni i innych wirusów nawet o 99,99% w ciągu życia produktu.

Powłoka proszkowa można dopasować do dowolnego wymaganego koloru, a marka na zamówienie to świetna okazja do dodania wartości wizualnej marki dla sieci sponsorów.

Każda z jednostek ma zarządzany wskaźnik dozbył deszczan, co pomaga zaoszczędzić na kosztach Sanitiser.

Wszystkie jednostki są tworzone i produkowane, uzupełnione i Reprezentacja Holandii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zablokowane CE.

Branding na zamówienie to świetna okazja do dodania wizualnej wartości zapasów marki dla twoich sponsorów

#arena #Beagamechanger #Covid19 #Safety #Sportsbiz #SportShospitality #Stadia

ALSD International-wiodące wydarzenie w Europie na rynku premium i hotelarstwa sportowego-odbędzie się na stadionie Anfield w Liverpoolu FC w dniach 12-13, przyjrzy się, jak zwiększyć zyski dzięki nowym kompilacji, remontach, rozszerzeniach usług i obecnej technologii technologicznej , i jak odzyskać utracone zyski po Covid-19.

Kolejna edycja ALSD International-zorganizowana przez Stowarzyszenie Dyrektorów Luksusowych Suite i Business Sports Fouse-odbędzie się konferencja na wysokim szczeblu, sala wystawowa prezentująca obecne produkty, usługi i rozwiązania, wycieczki Anfield, Everton’s Goodison Park i M&S Bank Arena i wiele wydarzeń sieciowych, zapewniając zoptymalizowane możliwości dzielenia wiedzy, nawiązywania kontaktów i prowadzenia działalności.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector

#ALSD – Prowadzenie rynku miejsc premium przez ostatnie 30 lat

#SportsvenueBiz

#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma wiadomości rynkowych, widoków i rozwoju

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.