River Plate Koszulka Club Wembley wydał nigdy wcześniej widoczne zdjęcia zupełnie nowego dwudziestu klubu na stadionie Wembley, przed otwarciem następnego sezonu.

Zapewniając gościnność zaledwie 120 wybranym członkom i ich gościom, jeden dwudziestki stał się najbardziej prestiżowym klubem w historii Wembley, ustanawiając nową konwencjonalną gościnność, z niezrównaną służbą, miejscami i doświadczeniem na stadionie narodowym Anglii, Wembley Stadium połączone przez EE.

Po rozpoczęciu tego roku, bardzo ekskluzywny nowy klub okazuje się być biletem dla fanów piłki nożnej, którzy chcą być częścią nowej ery gościnności w Wembley. Wciąż dostępnych jest tylko kilka dwadzieścia członków, które mają całkowicie wyprzedać w przyszłym miesiącu.

Wspałowy klub prywatnego członka jest zasadniczo „angielski” i wyjątkowo „Wembley”. Opierając się na angielskim poczuciu dumy i humoru, opracowano jeden ekskluzywny salon, bar i jadalnia dwadzieścia, aby zapewnić domowe wygody i poczucie historii sportowej w wystawnym środowisku.

Członkowie mogą zachwycić się spektakularnymi czterodaniowymi posiłkami wiodącego szefa kuchni Marka Reynoldsa serwowanego w prywatnej restauracji z widokiem na boisko, podczas gdy szampan Laurent-Perrier będzie serwował pełną gamę szamponów w barze. Designer i modne akcenty stworzyły charakterystyczne miejsce porównywalne z najlepszymi klubami członków w Londynie.

Kierownik klubu Wembley, Nick Read, powiedział:

Jedna dwadzieścia to cudowna nowa koncepcja dla Wembley. Chcieliśmy na nowo zdefiniować doświadczenie w meczu i stworzyć jedną z wiodących przestrzeni gościnności w Londynie. Znaczna sprzedaż jednego dwudziestu pokazuje atrakcyjność tego z wyłączeniem prywatnych klubów członków.

Jeden dwudziestu członków ma gwarancję pozycji premium w najlepszych urządzeniach w kalendarzu sportowym, w tym półfinałach i finałach Emirates FA Cup i finałach All Anglia starszych mężczyzn. Dostęp do priorytetu jest również dostępny w dodatkowych wydarzeniach Wembley, aby zobaczyć najważniejsze nazwiska w sporcie, muzyce i rozrywce, w tym niektórych wydarzeniach, które nie są już w sprzedaży publicznej.

W ramach programu Club Wembley’s Connections, jeden dwudziestu członków może również zachwycić się w doświadczeniach, które nie kupowani są poza 90 minutami, takie jak niezapomniane kolacje z legendami Pucharu Anglii i niesamowita okazja do gry w piłkę nożną na świętej murawie Wembley. Możliwości nawiązywania kontaktów przechodzą poza piłkę nożną poprzez członkostwo do klubu prywatnego członków Partner Wembley, ekskluzywnego domu w Marylebone.

Powyżej: jeden dwadzieścia klubowy pasek i główny obraz, TOP: One Twenty’s Signature Lounge

Jeden dwadzieścia
Ekskluzywny klub członka prywatnego został opracowany przez KSS Design Group i ma zostać otwarty na sezon 2017/18.

Członkostwo obejmuje:

Gwarantowane miejsce dla wszystkich starszych meczów domowych w Anglii, finał EFL Cup, FA Community Shield i Emirates FA Cup i finał

Włączone są jedzenie i bezpłatne napoje

Zaproszenia do trzech wydarzeń związanych z połączeniami na sezon

Bezpłatny program Dnia Match

Bezpłatne podróże pociągiem z Londynu i Birmingham

Parking parkingowy

Opcja zakupu UNAM Pumas Koszulka i sprzedaży biletów

Dostęp do zakupu biletów na inne powinny zobaczyć imprezy sportowe i koncerty muzyczne

O Club Wembley

Nowy stadion Wembley ponownie otworzył swoje podwoje w 2007 roku wraz z Club Wembley, który zapewnia szeroki zakres doświadczeń gościnnych i priorytetowym dostępie do najlepszych wydarzeń sportowych i domowych w kalendarzu.

Aby uzyskać jeszcze więcej informacji na temat klubu Wembley, przejdź Cruz Azul Koszulka do: www.clubwembley.com

Oprócz jednego dwudziestu wiązek członków Club Wembley obejmują:

Prywatne pudełko: Twoja prywatna przystań z widokami i usługami, które zabierzesz dech w piersiach.

Bobby Moore: Twoje miejsce na linii w połowie drogi, a także ekskluzywny dostęp do gastronomicznej restauracji z rozrywką na żywo.

Inner Circle: The Soul of Club Wembley, z niezrównanymi widokami i dostępem do różnych barów i restauracji wyłącznie dla członków.

Sezon Southview: coroczny bilet sezonowy na krajowy stadion w Anglii z gwarantowanym miejscem dla jednych z najbardziej spektakularnych spotkań piłkarskich w kalendarzu sportowym.

Aby uzyskać jeszcze więcej informacji na temat stowarzyszenia piłkarskiego (FA), przejdź do:

Dzięki FA, Wembley Stadium, Club Wembley i KSS Design Group.

#SportSvenuebusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.