od środy 20 do piątku 22 maja 2020 r. Dołącz do ręcznie wybranego zespołu wiodących światowych specjalistów biletowych, ponieważ dzielą się swoimi najlepszymi strategiami, aby rozwijać się Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w tych trudnych czasach na szczycie biletów .

Branża biletów była w tym roku głęboko dotknięta pandemia Covid-19. Przy praktycznie wszystkich wydarzeniach anulowanych lub przełożonych, nasza branża została zmuszona do dostosowania się do aktualnych czasów.

Właśnie dlatego wraz ze swoimi partnerami w branży Międzynarodowe Stowarzyszenie Ticketing (INTIX) postanowiło stworzyć szczyt biletów.

To trzydniowe wirtualne wydarzenie jest poświęcone dostarczaniu treści, edukacji i strategii specjalistom biletów na całym świecie, aby poradzić sobie i poradzić sobie z tymi zmieniającymi się czasami.

To wirtualne wydarzenie jest w 100% bezpłatne. Zabezpiecz swoje miejsce online pod adresem:

#Ticketing #Sports #SportSentertainment #SportSindustry #SportStech

ALSD International-wiodące wydarzenie w Europie dla sektora Premium Seat & Sports Hospitality-odbywa się na stadionie Anfield w Liverpoolu FC w październiku w dniach 12-13, zbada, jak zwiększyć przychody dzięki nowym kompilacji, remontach, rozszerzeniach usług i najnowszych technologii oraz jak oraz jak najnowsze technologie oraz jak i jak i jak technologia oraz jak i jak i jak technologia oraz jak najnowsze technologie oraz jak i jak i Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jak technologia oraz jak najnowsze technologie oraz jak najnowsze technologie oraz jak najnowsze West Ham United Koszulka technologie oraz jak najnowsze technologie oraz jak najnowsze technologie i jak najnowsze technologie i najnowsze technologie. Aby odzyskać utracone przychody po Covid-19.

Kolejna edycja ALSD International-zorganizowana i dostarczona przez Stowarzyszenie Dyrektorów Suite Luksusowych we współpracy z firmami Sports Business-odbędzie na stadionie Anfield, Everton’s Goodison Park i M&S Bank Arena oraz liczne wydarzenia sieciowe, zapewniające zoptymalizowane możliwości dzielenia wiedzy, sieci i działalności.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector

#ALSD – Prowadzenie sektora siedzeń premium przez ostatnie 30 lat

#SportsvenueBiz

#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma dla sektorowych wiadomości, widoków i rozwoju

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.