Carrabassett Valley, Maine-Ryan Cochran-Siegle z Stocksboro, Vt., Zadeklarował swój drugi tytuł mistrzostw alpejskich w tym tygodniu w Sugarloaf z czasem 1: 10.79 w samym G. .

River River Radamus, a także Tommy Biesemeyer uzupełnili podium męskie odpowiednio w 1: 11.48, a także 1: 11.68.

Nina O’Brien broniła swojego tytułu Sevilla FC Koszulka jako National Very G Champion dla kobiet z biegiem 1: 15.01. O’Brien byli przestrzegani przez członków drużyny, AJ Hurt, a także Keely Cashman, który ukończył odpowiednio 1: 15.20, a także 1: 15.64.

Sugarloaf, a także ulubieńca fanów regionalnych, Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Sam Morse, znalazły się w pierwszej 20 z czasem 1: 12.98 po walce z płucnikiem.

Wyścigi wznawiają o 9:45 w czwartek, 28 marca, wraz z połączonymi Gremio Koszulka alpejskimi mężczyznami i kobietami.

Mistrzostwa Alpejskiego USA to wiele prestiżowych krajowych wyścigów narciarskich w kraju. Mistrzostwa dają sportowcom możliwość zdobycia miejsca w amerykańskiej drużynie narciarskiej. Sugarloaf odbył mistrzostwo siedem razy.

Po raz pierwszy mistrzostwa alpejskie w USA mają podział prędkości, a także dyscypliny techniczne na dwa oddzielne wydarzenia w różnych górach. Krajowe mistrzostwa w wydarzeniach technicznych zostaną przyznane na mistrzostwach USA Alpine w Waterville Valley, N.H., 23-26 marca.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sugarloaf.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.