Hebei China Ton of Money Football Club (CFFC), ujawnił plany dotyczące nowego centrum szkolenia ekspertów po prawie dwóch latach badań, a także planowania. Baza treningowa dla jednego z największych klubów w China Super League, zaprojektowana przez światowe projektantów sportu, będzie pierwszym na rynku piłki nożnej, która zaspokoi wszystkich, od Akademii Training Academy po rezerwę, a także pierwszych drużyn.

Właściciele, CFFC, mają silne zaangażowanie w budowanie tradycji, a także historii stuletniego klubu. Przemawiając na przewodniczącego klubu Reprezent, Zhao Hongjing mówił o ich pragnieniu, aby zapewnić ich długotrwały sukces. Powiedział:

Rozglądając się po całym świecie, ilekroć jest potężny klub piłkarski, zawsze istnieje całkowity zestaw udogodnień, aby go poprzeć. Zarówno klub, jak i główny trener Pellegrini bardzo poważnie podchodzą do budowy systemu treningów młodzieżowych, a także uważamy, że jest to filozofia piłkarska, a także strategia, tak jak praktykowane przez młodzieżowe szkolenie FC Barcelona.

Do znalezienia w regionie Gu’an w prowincji Hebei, około 50 km na południe od Pekinu, baza treningowa obejmie 12 podstawowych boisk piłkarskich FIFA, centrum treningowe, centrum medyczne, hotel, a także mieszkanie, centrum fitness, a także wszystkie wsparcie udogodnienia.

Zaludniona starsza główna drużyna stylu, Andrew James, stwierdził, że przedstawienie oznaczało interesujący czas dla biznesu, a świat piłkarski uważnie przestrzegał rozwoju gry w Chinach.

James dodał:

Obiekt ten został porównywany przeciwko najlepszym na świecie centrom treningowym, ze szczególnym uwzględnieniem europejskiego modelu piłki nożnej. CFFC spędził dwanaście miesięcy, odwiedzając około 20 centrów treningowych piłkarskich w Watford FC Koszulka Europie, a także zapewniło nam rozległy styl bez ich wymagań. Naszym zadaniem było przyswajanie wszystkich ich wymagań technicznych w stylu, który był funkcjonalny, skuteczny i estetyczny. Postanowiliśmy stworzyć atmosferę, w której piłkarze lubią przychodzić do pracy, trenować, towarzysko, bawić się.

Dla głównego trenera Manuela Pellegrini baza treningowa jest niezwykle ważną platformą do rozwoju klubu w ciągu następnej dekady, jak wyjaśnił:

Zgromadzimy tutaj cały system szkoleń dla młodzieży. Jeśli nie ma świetnej bazy treningowej, wszystkie inne rzeczy nie będą miały Tottenham Hotspur Koszulka żadnego sensu.

MUybuls zaprojektował genialne udogodnienia dla ekspertów piłkarskich na całym świecie, od miejsc narodowych, takich jak Wembley Stadium, nowe domy dla Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka angielskich klubów Premier League (EPL), takie jak Tottenham Hotspur, a także Arsenal, po stadion FIFA World Cup w Brazylii Afryka.

Budowa bazy szkoleniowej rozpocznie się na początku kwietnia, a także zostanie ukończona do połowy 2018 r.

Ptaki Widok na dziedzińcu

Rekreacyjny dziedziniec zespołu młodzieżowego

Zdjęcia, uprzejmość: zaludnione

#Sportsvenuebusiness

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.