Pomaganie młodym sportowcom w zrozumieniu psychologii tenisowej

Wielu młodych młodszych graczy nie rozumie dziś mentalnej gry w tenisa, a zatem nie może zastosować jej koncepcji.

Podczas sesji psychologii tenisowej w tym tygodniu dowiesz się:
Jak pomóc młodym tenisistom zrozumieć koncepcje psychologii tenisowej.

Dr Cohn uczy, jak pomóc dzieciom zrozumieć mentalną grę w tenisa. Musisz uczynić grę mentalną podstawową dla młodszych graczy, aby zrozumieć i pokazać im wartość gry mentalnej.

Podcast tenisowy Psychology Dr. Patrick Cohn z Sports Psychology for Tennis jest mentalną grę ekspertów w tenisa i pomaga zawodnikom turniejowym, trenerom tenisa i rodzice poprawić pewność siebie, skupienie i opanowanie za pomocą strategii psychologii sportowej.

Użyj odtwarzacza audio, aby posłuchać podcastu Tennis Psychology lub pobierz plik na komputer poniżej:

*Pobierz Podcast Tennis Psychology #2 (kliknij prawym przyciskiem myszy i „Zapisz jako” na komputerze)

Subskrybuj podcast tenis psychologii za pośrednictwem iTunes

*Prześlij swoją mentalną grę w tenisa do Dr Cohn na wysokości Sports

Naucz się sprawdzonych metod gry mentalnej, aby dać z siebie wszystko na boisku!

Czy ty (lub twoi gracze) osiągniesz swoje umiejętności w konkurencji?

Czy przynosisz swoje najlepsze i wiele pewnych siebie w meczach?

Wybrane tenisisterzy nauczyli się, jak robić z najwyższym zaufaniem do turniejów.

Jeśli jesteś gotowy na poprawę swojej wytrzymałości psychicznej i z najwyższą poczuciem własnej wartości w meczach, pewność siebie w tenisa: wytrzymałość psychiczna dla graczy turniejowych może ci to pomóc!

Użyj zaufania do tenisa, aby poprawić wytrzymałość psychiczną w tenisa i odkryć potężne i sprawdzone metody gry mentalnej, które pomogły profesjonalistom wygrać!

Zaufanie tenisowe: wytrzymałość psychiczna dla graczy turniejowych

Co mówią klienci mentalni?
„Jesteśmy zaskoczeni, jak bardzo program„ pewnego siebie sportowca ”pomógł mojej siostrzenicy zagrać w jej najlepszym tenisa podczas meczów. Dosłownie dotarła do najdalszej rundy turnieju (półfinałów) po ukończeniu płyt CD/skoroszytu. Zrobimy wszystkie pięć w serii. ”
~ Jason Bourguignon, wujek

Pobierz nasze bezpłatne raport psychologii tenisowej!

Odkryj, czy popełniasz jeden lub znacznie więcej z Nagoya Grampus Koszulka tych „kosztownych” błędów w grze mentalnej podczas meczów!

Pobierz nasze bezpłatne raport psychologii tenisowej:

Sześć niewymuszonych błędów „gry mentalnej” tenisarzy popełniają między punktami

Odkryjesz:

Jak twój umysł może być twoim najlepszym lub najgorszym atutem na boisku.

Jeśli z powodzeniem używasz umysłu między punktami.

Jedna metoda, która może pomóc Ci odpuścić ostatni punkt.

Najlepsze umiejętności gry mentalne, które musisz opanować, aby poprawić swoją pewność siebie i wydajność między punktami.

Kliknij tutaj, aby pobrać swój bezpłatny raport już dziś: sześć niewymuszonych błędów „gry mentalnej” tenisarzy wykonują między punktami

Co mówią tenisownicy?
„Ponieważ ostatnio Chelsea FC Koszulka pracowałeś z AJ na początku września, jego krajowy ranking poprawił się z 349 do 148. Jego rekord turnieju w pewnym momencie, biorąc pod uwagę, że rozmowa z tobą wynosiła 17-4, a 3 z 4 jest w trzecich setach lub remisach i remisach i remisach i remisach 2 z tych meczów jest tym samym graczem, którego rozważał ten pokonany (możesz pamiętać, że przegrał 0-9, kiedy się z tobą skontaktowaliśmy). Jego rekord remisu wynosi co najmniej 90% do ostatniego weekendu, kiedy wygrał turniej okręgowy 18s z wygraną w pół i finałowym meczu. Twoja pomoc absolutnie poprawiła wyniki AJ, a Ajax Koszulka jego zachowanie na boisku znacznie się poprawiło. ”
~ Dawn Woodman, matka A.J.

Zwiększ swoją samoocenę i skupiaj się na eksperckim coachingu gier mentalnych!

Instruktor mistrza gry mentalnej, dr Patrick Cohn, może pomóc ci pozbyć się problemów z grą mentalną z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub za pośrednictwem Skype, Facetime lub Telefone. Zadzwoń do nas bezpłatnie pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat różnych oferowanych przez nas programów coachingowych!

Co mówią nasi studenci coachingu mentalni?
„Maggie miała wspaniały weekend. Jak zawsze, po tym, jak z tobą pracuje, wydaje się o wiele bardziej ugruntowana i skupiona. Rzadziej się rozgląda i rozprasza podczas meczu. Jest o wiele bardziej skupiona na jednym punkcie na raz. Ponadto, jako rodzic, nauczyłem się zachęcać do jej celów procesowych, a nie wyników. W rezultacie grała dobrze i wygrała swój pierwszy mecz deble, denerwując rozstawioną drużynę w naprawdę bliskim meczu! ”
~ Katherine Johnson Cannata, matka Maggie

Leave a Reply

Your email address will not be published.