San Francisco Bay Area otrzymała Sevens Rugby World Cup 2018, turniej, który zostanie wystawiony w AT&T Park w San Francisco i Avaya Stadium w San Jose.

„Cieszymy się, że możemy zorganizować Sevens Puchar Świata Rugby 2018” – powiedział Nigel Melville, dyrektor generalny USA Rugby. „Z niecierpliwością czekamy na fantastyczne wrażenia z siódemki rugby dla graczy, fanów, sponsorów i mediów. Prowadzenie Pucharu Świata Rugby jest niezbędnym krokiem naprzód w rugby w Stanach Zjednoczonych i przyniesie wysoki poziom widoczności i zainteresowania w grze w tym kraju. ”

Rugby World Reprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Cup Sevens, zorganizowane przez World Rugby, są wystawiane raz na cztery lata. Wydarzenie w 2018 r. Odbędzie się rok później w wyniku dodania Sevens do programu Olympic Summer Igrzysk rozpoczynającego program.

„Rugby Sevens nadal rośnie w siłę, potwierdzając Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka hit z fanami, nadawcami i sponsorami na całym świecie dzięki zwycięskiej mieszance fascynujących i konkurencyjnych działań, globalnych miejsc Reprezentacja Tunezji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka i atmosfery festiwalowej” – powiedział Bernard Lapasset, prezes World Rugby. „Sevens Puchar Świata w rugby jest w centrum historii sukcesu i z przyjemnością przyznajemy te prestiżowe prawa do hostingu USA Rugby po konkurencyjnym procesie. Jestem pewien, że obszar Zatoki San Francisco, z dużym doświadczeniem wydarzeń i pasją do sportu, będzie popularnym i spektakularnym gospodarzem Pucharu Świata Rugby. ”

Ponadto USA Rugby ogłosił, że USA Rugby Eagles powróci do Chicago Soldier Field 5 września, aby zmierzyć się z Australian Wallabies. Mecz testowy, który zostanie zaprezentowany przez Astellasa, będzie oznaczał ostatnią wystawę każdego kraju przed rozpoczęciem Pucharu Świata Rugby 2015 w Anglii. Stany Zjednoczone stanęły w obliczu Nowej Zelandii w listopadzie 2014 r. W Soldier Field w meczu, który przyciągnął znacznie ponad 61 000 widzów, największą frekwencję na imprezie rugby w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.