Andrew Parsons został wybrany na prezydenta światowego komitetu paraolimpijskiego, zastępującym Reprezentacja Tunezji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Philipa Cravena, który od 16 lat publikował. Parsons, prezes Brazylijskiego Komitetu Paraolimpijskiego, został wybrany zgodnie z jedną rundą głosowania na 18. Zgromadzeniu Ogólnym IPC w Abu Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Parsons, Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka który jest wiceprezesem IPC od 2013 roku, zostaje trzecim prezesem historii IPC. „W trakcie mojej kampanii uważam, że wyjaśniłem, co planuję zrobić jako prezes IPC, a także zrozumienie członkostwa, a także zapewniło mi ich poparcie” – powiedział. „Teraz nadszedł czas, aby zwinąć rękawy, a także ciężko pracować z członkostwem, a także nową radą zarządzającą.

„Połączenie połączenia z MKOl będzie kluczowe. Przed nami kilka niezwykle ważnych decyzji; Sport jest w tym czasie w trudnej chwili, a także mamy wiele rzeczy typowych, o które musimy walczyć. Konieczne jest, abyśmy współpracowali, współpracowali tak dobrze, jak jestem pewien, że to zrobimy. ”

Parsons jest prezesem Brazylijskiego Komitetu Paraolimpijskiego od 2009 roku. Od 2009 r. Pełnił również szereg innych komisji, w tym jako przewodniczący komitetu IPC Paraolimpic Igrzysk. W latach 2009–2013.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.