West Ham United, a także stadion w Londynie, ujawniły, że obecnie sprawdzają pewne zmiany, które ich zdaniem poprawi miejsca i doświadczenie kibiców w Sir Trevor Brooking Gdy Bobby Moore stoi, wprowadzając fanów do akcji.

Zgodnie z zaangażowaniem klubu w zagwarantowanie najlepszego możliwego wrażenia z meczu dla fanów, współpracuje z administracją stadionu w sprawie konsultacji w Tottenham Hotspur Koszulka sprawie sugerowanych zmian.

Koncepcja, która początkowo została przedstawiona satysfakcjonującej oficjalnej radzie kibiców West Ham United, przyniesie znaczną większość fanów na niższych poziomach obu stoisk na boisku, licznie o wiele ponad czterech metrów, wraz z Stań w związku z znacznie bardziej konwencjonalną konfiguracją stadionu piłkarskiego za celami.

Pierwszym krokiem w tym procesie było skomponowanie klubu do zwolenników, którzy obecnie posiadają bilet sezonowy na Cerezo Osaka Koszulka tych stoiskach, zachęcając ich do celu, aby dodatkowo sprawdzić szansę, a klub jest poświęcony całkowicie informowaniu zwolenników w całkowitym poinformowaniu w całym proces.

Według komentarzy kibiców głównym celem tego zadania jest zwiększenie wrażenia fanów na stadionie w Londynie, a także w relokacji niezliczoną liczbę zwolenników. Jest również szybsze, a także o wiele bardziej proste do przodu, a także usuwać, zwiększając dostępność stadionu na imprezy przez całe lato, oprócz minimalizacji rocznych kosztów obsługi miejsca wielozadaniowego.

Karren Brady, wiceprezes West Ham United, powiedział:

W ubiegłym roku ponownie opublikowałem zaangażowanie klubu w rzeczników, że stale pracujemy, aby nadal poprawić doświadczenie w meczu na każdym poziomie. Mój zespół, a także ciężko pracowałem w tle z zarządzaniem stadionem, pamiętając o tym, że siedzenia to coś, co zwolennicy pragnęli sprawdzić, a my słuchaliśmy.

Po pozytywnych komentarzach na temat wstępnego pomysłu jesteśmy zachwyceni, że jesteśmy teraz w otoczeniu, aby móc się przenieść. W ramach tego procesu jest to ważne, przede wszystkim, a także przede wszystkim, konsultujemy się z fanami obecnie na tych stoiskach na podstawie wszelkiego rodzaju propozycji, a także rozpoczęli ten proces. Klub i stadion są poświęcone wspólnej pracy, aby zagwarantować, że mamy dom, którego godni są nasi fani, a także mogą być zadowoleni.

Lyn Garner, dyrektor generalny London Stadium Owners, London Tradition Advancement Corporation, powiedziała:

Cieszymy się, że mamy propozycję, która lepiej przynosi fanom na boisko, które rozumiemy, jest to coś, czego chcą zwolennicy, a także klub. Środowisko na stadionie było niesamowite w tym sezonie, a ten projekt pomoże rozwinąć się na tym impecie.

Będzie to również jeszcze jeden niezbędny krok w uzyskaniu najskuteczniejszych ruchów siedzenia. Jest to stadion wieloosobowy, który przynosi główne światowe wydarzenia do Londynu, takie jak Major League Baseball, Athletics, a także światowe gwiazdy muzyczne, które wraz z piłką nożną Premier League korzysta z gospodarki regionalnej i całej miasta. Jest to dodatkowy przykład wydajności, a także ulepszeń, które dążymy w celu stworzenia zrównoważonej firmy w perspektywie Juventus Koszulka długoterminowej.

Kontynuujemy ostrożnie współpracując z West Ham United, naszych głównych partnerów, więc mamy stadion, który zaspokaja potrzeby wszystkich.

Do wszystkich zwolenników, z którymi mogą potencjalnie wpłynąć sugerowane modyfikacje, będą skontaktowały się klub w odpowiednim czasie.

Głównym celem pracy jest ulepszenie ogólnego doświadczenia fanów na stadionie w Londynie, który z zadowoleniem przyjmuje główne wydarzenia na całym świecie, takie jak Major League Baseball, Athletics, a także światowe gwiazdy muzyczne, oprócz tego, że jest „domem” w Premier League Store

Przeczytaj znacznie więcej

Zdjęcia, dzięki uprzejmości: West Ham United / London Stadium

#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma dla wiadomości, widoków i rozwoju branżowego

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.