Premier Lacrosse League powróci na imprezy na rynku po przeprowadzeniu sezonu bąbelkowego w 2020 r. W Herriman w stanie Utah. Sezon 2021 rozpocznie się 4 czerwca wraz z Mistrzostwami PLL na 19 września. W sumie Liga Professional Yokohama F. Marinos Koszulka będzie gospodarzem weekendów w 11 miastach, w tym w weekend All-Star i trzytygodniową strukturę play-off.

2021 Sezon PLL

4-6 czerwca • Boston, MA (Gillette Stadium)
11-13 czerwca • Atlanta, GA (Piąty Trzeci stadion bankowy na Kennesaw State University)
25 czerwca – 27 czerwca • Baltimore, MD (Homewood Field)
2 lipca – 4 lipca • Long Island, NY (Shuart Stadium)
9-11 lipca • Minneapolis, MN (TCO Stadium)
18 lipca • San Jose, Kalifornia (Paypal Park)
30 lipca – 1 sierpnia • Colorado Springs, CO (Weidner Field)
13 – 15 sierpnia Reprezentacja Walii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka • Albany, NY (Tom i Olympique Lyonnais Koszulka Mary Casey Stadium)
20 – 21 sierpnia • Salt Lake City, UT (Rio Tinto Stadium) (ćwierćfinały)
10 września • Philadelphia, PA (Subaru Park) (półfinały)
19 września • Waszyngton, D.C. (Audi Field) (Mistrzostwa)

„Nie moglibyśmy być o wiele bardziej zachwycone, aby powitać fanów z powrotem w grach PLL tego lata”-powiedział dyrektor generalny i współzałożyciel Mike Rabil. „Pracowaliśmy z naszymi partnerami miejsc i komitetem ds. Specjalistów PLL, aby zapewnić bezpieczny powrót dla fanów, zawodników i pracowników. Po wykonaniu udanego sezonu bańki w 2020 r., Z zerową pozytywną sprawą na miejscu, jesteśmy przekonani, że możemy kontynuować sezon wycieczki, zachowując odpowiedni protokół Covid. ”

Gry w sezonie 2021 będą wystawiane w Bostonie, Atlancie, Baltimore, Long Island, San Jose, Colorado Springs, Albany, Salt Lake City, Philadelphia i Washington, D.C. Niektóre z tych rynków były domem dla drużyn w Major League Lacrosse, które ogłosił połączenie z PLL w okresie poza sezonem. Liga ma również partnerstwo tytułowe z Ticketmaster.

„Front office, trenerzy i zawodnicy są zwolnieni i gotowi do gry”-powiedział współzałożyciel PLL i pomocnik Lacrosse Club Paul Rabila. „Nasz sezon inauguracyjny w 2019 roku przedstawił na świecie nową wersję profesjonalnej lacrosse, a my wzrosliśmy tylko podczas naszej serii mistrzostw 2020 w NBC. Przechodząc do 2021 r., Rywalizując zarówno w nowych, jak i znanych miejscach, w połączeniu poza sezonem z Major League LaCrosse, spodziewamy się większego pędu i agregowanej uwagi na najszybszą grę na dwóch stopach. ”

PLL zamierza współpracować ze swoimi partnerami, aby zachować zgodność z lokalnym i stanowym zarządzaniem związanym z najlepszymi praktykami zdrowia i bezpieczeństwa. Oczekuje się, że procedury te będą obejmować zasady siedzące, dystanse społeczne, ulepszone sprzątanie miejsc, mobilne bilety, stacje sanitarne oraz wymagania dotyczące maski dla personelu i uczestników.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.