SRS Distribution będzie sponsorem tytułu Las Vegas Bowl, w Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka ramach pięcioletniej umowy między dystrybutorem produktów budowlanych a wydarzeniami ESPN, właścicielem gry . Gra w kręgle zadebiutuje w swoim nowym domu na Allegiant Stadium w grudniu po tym, jak pandemia odwołała grę 2020.

Gra West Ham United Koszulka 2021 będzie pasować do drużyn z konferencji Pac-12 i Wielkiej Dziesiątki, która jest częścią rotacyjnego cyklu, który obejmuje również zespoły z Konferencji Południowo-Wschodniej.

„Cieszymy się, że możemy powitać dystrybucję SRS w stolicy sportowej i domowej rozrywki na świecie” – powiedział John Saccenti, dyrektor wykonawczy SRS Distribution Las Vegas Bowl. „To tworzy ekscytujący związek, gdy nasza gra osiąga nowy poziom w ciągu 30 roku roku, przechodząc na nowy, najnowocześniejszy stadion i rozpoczynając nasz pojedynek z trzema najlepszymi markami konferencyjnymi, które obejmują kraj”.

Gra w kręgle odbyła Reprezentacja Maroka w piłce nożnej mężczyzn Koszulka się, ponieważ w 1992 roku na stadionie Sam Boyd przed ogłoszeniem, że przeniesie się do nowego domu Las Vegas Raiders.

„Jesteśmy podekscytowani, że jesteśmy sponsorem Las Vegas Bowl” – powiedział Dan Tinker, prezes i dyrektor generalny SRS Distribution. „W SRS skupiamy się na budowaniu sukcesu dla naszych pracowników, naszych klientów, naszych dostawców i społeczności, którym służymy. Z pasją członków naszego zespołu i klientów do futbolu uniwersyteckiego, bycie częścią Las Vegas Bowl to szczególna okazja i mamy zaszczyt pracować z wydarzeniami ESPN. Z niecierpliwością czekamy na naszą rolę, aby upewnić się, że SRS Distribution Las Vegas Bowl jest przesadnym wydarzeniem dla fanów, miasta i corocznych szkół reprezentatywnych z tych trzech wielkich konferencji. ”

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.